Pracovník /pracovnice poskytování bankovních služeb a fin. poradenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PM Rokycany s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti peněžnictví - pracovník /pracovnice poskytování bankovních služeb a fin. poradenství.

Místo výkonu práce: Rokycany, Palackého č.p. 11 Náplň práce: bankovní a finanční specialista. Odborná příprava na jednání s klientem, jednání s klientem, příprava finančních plánů, výběr finančních produktů na míru, servis klientů na bankovní pobočce Požadujeme: vzdělání - min. maturita, profesionální jednání a reprezentace pobočky, schopnost vést obchodní rozhovor, výpis z rejstříku trestů; znalost fin. a bankovních produktů a služeb výhodou, ne však podmínkou. Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč/měs., výše platu neomezena, komplexní odborné školení, různé zaměstnanecké benefity a další výhody dle dohody, fixní složka mzdy, možnost přizpůsobení pracovní doby Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Strapec Mário Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

PM Rokycany s.r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého 11, 337 01 Rokycany 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PM Rokycany s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PM Rokycany s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému