Prodejci nákladních a užitkových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - prodejci nákladních a užitkových vozidel.

Pracovní náplň -Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu -Samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů -Informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti -Technická, cenová a formální příprava nabídek -Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový) -Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví -Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.) -Práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků -Monitoring situace na trhu, reporting do centrály Požadujeme -SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru -Praxe na obdobné obchodní pozici -Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi -Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled -Samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti -Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP -ŘP sk. B (C výhodou) -Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek Nabízíme -Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi -Výborné zázemí pro obchodní činnost - mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru -Možnost osobního rozvoje a profesního růstu - systém produktových školení, tréninky -obchodních dovedností -Motivující finanční ohodnocení (provize) KONTAKT: telefonicky (7:00 - 15:30) nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku

Společnost

AGROTEC a.s.

Lokalita pracoviště

U Lékárny 869, 735 35 Horní Suchá (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGROTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGROTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému