Pracovník vnitřní služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci vnitřní poštovní služby - pracovník vnitřní služby.

místo výkonu práce : Bruntál, U Stadionu 10 Na DPP, DPČ - úvazek dle potřeby Vaší pracovní náplní bude: - pořizování záznamů o balíkových zásilkách do PC - vyúčtování zásilek a hotovostí s doručovateli - směny: každý den od 13:00 do 19:00 hodin + každý druhý den od 4:00 do 7:00 hodin (dělená směna) Požadujeme: - výpis z rejstříku trestů - samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost - dobrý zdravotní stav - uživatelskou znalost práce s PC Hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontakt/ po - pá od 7.00 do 19.30 hodin / Z : 15.6.2016

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

U Stadionu 1881, 792 01 Bruntál 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 69 - 74 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému