Řídící pracovník/ce kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GUMMOON EUROPE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - řídící pracovník/ce kvality.

ZMK Místo výkonu práce: Na Rovince 876, Ostrava - Hrabová V případě zájmu pište na e-mail. Náplň práce: Řízení kvality - odpovědnost za management kvality ve společnosti, optimalizace procesů managementu kvality ve společnosti, řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů, tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení organizace, péče o zákazníky, stock management. Požadavky: -znalost nástrojů kvality -zkušenosti se zaváděním nových procesů -znalost ISO norem a jejich zavádění výhodou -manažerské dovednosti, komunikativnost -ŘP sk. B -znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického jazyka -odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na dopravu.

Společnost

GUMMOON EUROPE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 876, 720 00 Ostrava 20, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GUMMOON EUROPE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GUMMOON EUROPE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému