řidič sk. C

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič sk. c.

místo výkonu práce: AGF Food Logistics, a.s.- Areál Westpoint park, U Prioru 884/4, Ruzyně Kontakt: Radotínský Marek, e-mail: kontakt Náplň práce: rozvoz surovin a zboží k zákazníkům v Praze a středních Čechách; odpovědnost za zboží, obaly a peněžitou hotovost; spolupráce s pracovníky depa; práce od pondělí do pátku; nákladka v době od 2 do 6 hodin ráno Požadavky: ŘP sk. C, platný profesní průkaz, platnou kartu řidiče do digitálního tachografu, platné dopravně-psychologické vyšetření, praxe v řízení nákladních vozidel výhodou, příjemné výstupování, komunikativnost, časová flexibilita a fyzická zdatnost 5 týdnů placené dovolené

Společnost

AGF Food Logistics, a.s.

Lokalita pracoviště

U Prioru 884, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGF Food Logistics, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGF Food Logistics, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému