SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PHARMOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladový/-á manipulant/-ka.

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - PP na dobu určitou do 30. 4. 2017; nástup možný ihned, třísměnný provoz (směny 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod. se pravidelně střídají po týdnu, víkendy jsou volné) - Náplň práce: vyskladňování léků dle objednávek lékáren - manipulace s krabičkami léků; práce podobná nakupování v supermarketu - Požadujeme: rychlost a přesnost nutností - Nabízíme: stravenky 100,- Kč, možnost nákupu zboží se slevou, bezúročné půjčky - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, i pro OZP - V případě zájmu kontaktujte: Sisková Hanková Romana Mgr., tel.: kontakt(volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

PHARMOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Kladská 916, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PHARMOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PHARMOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému