pomocný pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539 hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - pomocný pracovník v sociálních službách.

místo výkonu práce: MŠ Šafaříkova 2539 Louny Požadujeme - spolehlivost, pracovitost, kladný vztah k dětem, ochotu spolupráce, pružnost a flexibilitu. Výhoda- vzdělání v oboru pedagogika, sociální služby či zdravotnictví. Pracovní náplň - pomocné práce při výchově a vzdělávání dvouletých dětí v MŠ /dopomoc při sebeobsluze a hygienických návycích dětí, asistence při výchovně vzdělávací činnosti/. Pracovní doba - ranní služba cca od 7.00 hodin - 15.00 hodin. práce v dobrém kolektivu, zdravé stravování za výhodnou cenu, příjemná různorodá práce s dětmi kontakt:tel.: kontakt(denně mezi 12,00-13,00 hodinou) , e-mail: kontakt osobně po telefonické domluvě na adrese školky

Společnost

Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539

Lokalita pracoviště

Šafaříkova 2539, 440 01 Louny 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 8 910 - 13 430 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému