Nutriční terapeut s registrací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - nutriční terapeut s registrací.

místo výkonu práce Komplex Léčebných lázní Konstantinových Lázní Popis: Samostatně pracující specialista na oblast výživy Spolupráce na dohodu o provedení práce nebo na pracovní poměr Zaměstnavatel: Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. Zhodnocení sestavení stávajícího jídelníčku a jeho aktualizace, poté jen občasná konzultační činnost Nutriční a dietologické poradenství, konzultace v rámci stravovacího provozu Navrhování léčebné výživy klientů, cca 3 - 4 diety Vypracování programu klinické výživy na základě zajištění komplexních energetických a biologických potřeb Případná nutriční intervence pro rizikové klienty Preventivní péče v oblasti klinické výživy Požadavky: Vzdělání Bc. nebo VOŠ, registrace Kvalifikace: registrovaný nutriční terapeut, specialista na oblast výživy Způsobilost poskytovat zdravotní péči bez přímého vedení nebo odborného dohledu Zkušenosti v oblasti nutriční péče a výživového poradenství na základě diagnostiky vítány Samostatný přístup, žádoucí profesní postoje a návyky Předpokládané osobnostní kvality zdravotnického pracovníka Komunikativnost, angažovanost ve prospěch léčebných lázní a jejich klientůpecifická ošetřovatelské péče zaměřená na uspokojování nutričních potřeb Nabízíme: Trvalou spolupráci v dlouhodobém horizontu Možnost spolupráce i na DPP Příjemné kultivované prostředí lázeňského komplexu V případě nárazové potřeby ubytování zajištěno Dobré finanční ohodnocení Pracoviště: Konstantinovy Lázně Nástup možný ihned nebo dle domluvy NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU kontakt po tel. nebo e mailem

Lokalita pracoviště

Plzeňská 58, 349 52 Konstantinovy Lázně (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dietní specialistka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému