Elektromontér/ka, stavební dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ostravské komunikace, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - elektromontér/ka, stavební dělník/ce.

Místo výkonu práce: Novoveská 1266/25, O.-Mariánské Hory, kontakt Kontakt: kontakt - ÚSO nebo Vyučen v oboru silnoproud - Vyhláška 50/1978 Sb., § 5 a vyšší - řidičské oprávnění skupiny B/C - práce ve výškách, obsluha plošin, vazač - kabelové soubory RAYCHEM - požadovaná školení zajistíme Pracovní poměr na 1 rok, možnost prodloužení.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1266, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ostravské komunikace, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ostravské komunikace, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému