Strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RegioJet a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojvedoucí lokomotiv, vlaků - strojvedoucí lokomotiv, vlaků.

Pracovní náplň: " řízení HDV a úkony při vedeni vlaku i posunu vždy v souladu s platnou legislativou na dráze a vnitřními opatřeními RJ; " aktívní spolupráce na organizaci drážního provozu se složkami SŽDC a dispečerem RJ; " operativní řešení mimořádných situací v dopravě metodicky ve spolupráci se strojvedoucími RJ, stevardy RJ i složkami SŽDC a ČD v souladu s platnou legislativou na dráze i pracovního práva; Očekáváme: " průkaz způsobilosti k řízení HDV " ředchozí praxi na pozici strojvedoucího " zdravotní a psychologickou způsobilost Nabízíme: " zázemí jedné z nejdynamičtějších českých společností " motivující mzdové ohodnocení " při dobrých výkonech možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou " příležitost k seberealizaci " příležitost podílet se na rozběhu nových projektech " nástup dohodou benefitní portál, sleva na produkty společnosti, věrnostné odměny

Společnost

RegioJet a.s.

Lokalita pracoviště

Železničářů 1300, 736 01 Havířov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojvedoucí vlaku v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 36 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RegioJet a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RegioJet a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému