Švadlena pro výrobu sportovních potřeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sky Paragliders a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - švadlena pro výrobu sportovních potřeb.

Místo výkonu práce: Ostrava - Vítkovice Možnost osobní schůzky! Zaujala Vás naše nabídka? Volejte kontaktnebo pište na e-mail: kontakt, domluvíme se na osobní schůzku. Pojďte nám pomoci plnit sny o létání a vyrábět s námi padáky, sedačky a ostatní paraglidingovou výbavu. Pro vznikající dílnu v Ostravě-Vítkovicích hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici ŠVADLENA SPORTOVNÍCH POTŘEB. Očekáváme, že jste buď vyučen/a v oboru, nebo již máte zkušenosti z podobné práce. Co Vás nemine je úvodní zaučení do výroby našich produktů a pak už záleží na Vás, kolik jste schopen/na si vydělat. Je důležité umět šít a mít šití rád/a. Pokud jste šil/a na průmyslových šicích strojích, tak se zaučíte rychle. Důležitá je pečlivost a zodpovědnost. Nabízíme: - práci v jednosměnném provozu, v případě potřeby zkrácený pracovní úvazek - příjemné a čisté pracovní prostředí - výdělek ovlivníte podle svého výkonu (13000 - 17000 Kč) - po 2 letech u nás máte nárok na roční odměnu ve formě 13. platu Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, masáže, firemní zdravotní cvičení, zaměstnanecké akce.

Společnost

Sky Paragliders a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sky Paragliders a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sky Paragliders a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému