PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost as4u.cz, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - programátor webových aplikací.

Popis pracovní činnosti: - Rozvoj stávajících aplikací a projektů - Úprava stávajících aplikací na míru dle potřeb našich zákazníků - Vývoj nových webových aplikací pro široké spektrum zákazníků - Vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ Požadované dovednosti a praxe - Objektově orientované programování (OOP) v PHP - MySQL včetně transakcí, triggerů a pod. - JavaScript včetně jQuery - CSS2 a CSS3 - HTML, XHTML, HTML5 - Zkušenost s tvorbou internetových a intranetových aplikací - Samostatná práce, ale i kooperace v týmu - Touha učit se a rozvíjet své schopnosti v oboru - Chuť přinášet nové nápady - Uvítáme i zkušenosti s mobilními aplikacemi pro iOS, Android a Windows Mobile Další předpoklady: - samostatnost, zodpovědnost, pečlivost - ochota se učit novým věcem - znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - příjemné pracovní prostředí - jistota stabilní firmy - účast na zajímavých projektech - práce na pobočce v Liberci - nástupní plat 15 - 25 tis. - zaměstnanecké výhody - podpora v rozvoji schopností v oboru Kontakt: - profesní životopis zasílejte na kontakt - tel.: + kontakt911

Společnost

as4u.cz, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Humpolecká 108, 460 05 Liberec 5, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti as4u.cz, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost as4u.cz, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému