Výzkumný a vývojový pracovník odboru Žárové nástřiky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech - výzkumný a vývojový pracovník odboru žárové nástřiky.

VŠ vzdělání technického, fyzikálního, chemického nebo materiálového směru. Požadujeme: dobrá znalost anglického jazyka C1 případně B2, chuť a schopnost učit se nové věci Výhodou: znalost německého jazyka znalost z oboru Metalografie základní schopnost programování Charakteristika pracovního místa: oddělení disponuje nejmodernějšími zařízeními povrchových úprav (např. HVOF) laboratorní práce, možnost účastí na konferencích, pracovní místo umožňuje individuální výzkumnou činnost zavádění systému NADCAP (certifikát pro civilní letectví) účast na projektech a grantech Zaměstnanecké výhody: 1 týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penziní fond, příspěvek na jazykové vzdělávání, možnost osobního a profesního rozvoje,

Společnost

Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tylova 1581, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Výzkumný a vědecký pracovník v oboru Věda a výzkum
Alternativní názvy profese: Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému