DISPEČER/KA NÁKLADNÍ DORPAVY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - dispečer/ka nákladní dorpavy.

Popis pracovní pozice - Organizování kamionové přepravy v ČR a v rámci Evropy - Komunikace s klienty a řidiči i v cizím jazyce - Samostatné zpracovávání zásilek od přijetí po platbu - Disponování celovozových přeprav, kusových zásilek a vytěžování - Práce s dopravním softwarem - Vyhledávání nových zákazníků Požadujeme: - znalost německého nebo anglického jazyka - komunikativní úroveň podmínkou - praxe v oboru výhodou, - dobré komunikativní a organizační schopnosti - pečlivost, spolehlivost a samostatnost, - cit pro obchod a aktivní přístup ke svěřeným úkolům, - znalost práce na PC, - zodpovědnost a chuť spolupracovat, - ŘP sk. B., průkaz C,E výhodou Nabízíme: - zajímavou a dlouhodobou práci, - hrubá mzda v rozmezí 25 až 40 tis Kč - motivační finanční ohodnocení v závislosti dle výkonu a výsledků, - mimořádné odměny, - zaměstnanecké výhody, - zázemí stabilní společnosti. - práci s lidmi - pracoviště: Moravské Budějovice - plný úvazek HPP Nástup možný ihned, K přihlášce přiložte motivační dopis a strukturovaný životopis. Přihlášky zasílejte nebo osobně doručte: BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o., k rukám p. Ladislava Daňhela Chelčického, Moravské Budějovice Mobil: + kontakt323, kontakt Nebo e-mailem: kontakt; kontakt; kontakt

Společnost

BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Hoře 1111, 676 02 Moravské Budějovice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému