Přípravář výroby - řezání alu profilů, kompletace rámů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost euro packaging s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - přípravář výroby - řezání alu profilů, kompletace rámů.

Místo výkonu práce: areál ZKS Božičany Zálužská, 330 11 Třemošná Kontakt:Vacek Miloš, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavky na uchazeče: - výpis z trestního rejstříku - zručnost - zodpovědnost - částečná znalost němčiny - pracovní životopis výhody: - práce v menším kolektivu - čisté prostředí

Společnost

euro packaging s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zálužská, 330 11 Třemošná, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti euro packaging s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost euro packaging s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému