Obchodně - technický referent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PKS servis spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodně - technický referent/ka.

Místo výkonu práce: Mostárenská 1140/48, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Náplní práce -Zadávaní informací o výrobních, servisních zakázkách do informačního systému (IS Helios) -Koordinace chodu zakázek mezi technickým a výrobním oddělením -Plánování výrobních kapacit -Kontrola a zapisování docházek zaměstnanců -Spolupráce s vedoucím výroby a vedoucím tech. oddělení Požadujeme: Dobrou znalost práce v programech Microsoft Office, řidičský průkaz sk. B.

Společnost

PKS servis spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Mostárenská 1140, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PKS servis spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PKS servis spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému