Obchodní zástupce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České vysoké učení technické v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce.

Hledáme nového kolegu (kolegyni), kteří rozšíří náš obchodní tým nově vybudovaného vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu Vzdělání a praxe: požadujeme ÚSO popř. VŠ vzdělání, dobrou orientaci a kontakty s firmami v oblasti stavebnictví, strojírenství, elektrotechniky a energetiky výhodou zkušenosti s navazováním kontaktů s tuzemskými partnery zkušenosti s jednáním se zahraničními partnery a institucemi výhodou vynikající komunikační, argumentační a prezentační schopnosti kreativita, empatie, orientace na výsledek a zodpovědnost znalost angličtiny na komunikační úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou formální vzdělání v oblasti projektového managementu výhodou zkušenosti s MLM výhodou Náplň práce: aktivní navazování a udržování kontaktů se zákazníky reprezentace centra na národní a mezinárodní úrovni spolupráce s projektovým týmem odpovědnost za včasné a kvalitní provedení výstupů projektu, řízení rizik v projektu Nabízíme: moderní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru zajímavou a rozmanitou práci, 30 dní dovolené stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání, týmové sportovní a kulturní akce Strukturovaný životopis a motivační dopis v rozsahu min 1 strany A4 shrnující jakým způsobem naplňujete jednotlivé požadavky na pozici a jak využijete své schopnosti a zkušenosti zašlete prosím na e-mailovou adresu : kontakt Do předmětu zprávy prosím napište "OZ"

Lokalita pracoviště

Třinecká 1024, 273 43 Buštěhrad, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České vysoké učení technické v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České vysoké učení technické v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému