Pracovník výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZECH BEVERAGE INDUSTRY COMPANY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - pracovník výroby.

Požadavky: středoškolské vzdělání technického zaměření, praxe v potravinářském provozu výhodou, fyzická zdatnost Práce s těžkými břemeny do 50 kg. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Kontaktní osoba: Pytelová Martina Ing., e-mail: kontakt, v případě zájmu zaslat životopis nebo si domluvit schůzku.

Společnost

CZECH BEVERAGE INDUSTRY COMPANY a.s.

Lokalita pracoviště

náměstí Čsl. armády 116, 682 01 Vyškov 1 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZECH BEVERAGE INDUSTRY COMPANY a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZECH BEVERAGE INDUSTRY COMPANY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému