technický konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SAITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - technický konzultant.

Naše společnost SAITECH s.r.o. patří mezi přední dodavatele identifikačních systémů v České republice. Rozvíjíme obchod a služby v dynamické oblasti IT a hledáme nové spolupracovníky. Vaším úkolem bude: - Implementace prvků identifikačních systémů do prostředí zákazníků - Technická a konzultační činnost - hotline, helpdesk - Servisní činnost a údržba systému u stávajících zákazníků - Spolupráce na interním rozvoji HW portfolia - Spolupráce s interním SW vývojovým týmem - Provádění předimplementačních analýz - Spolupráce na zpracování podkladů pro specifické obchodní případy - Komunikace se zákazníky o produktech společnosti Požadujeme: - SŠ popř. VŠ vzdělání elektrotechnického směru - vyhláška 50/78 §5 - ŘP průkaz skupiny B - aktivní řidič - Manuální zručnost a samostatnost, osobní zodpovědnost, chuť učit se novým věcem - Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti - časová flexibilita - Základní orientace v IT - znalost PC sítí - výhodou - Praktické zkušenosti jako servisní technik vítány Nabízíme: - Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti - Motivující ohodnocení - Dobrou profesní kariéru v mladém kolektivu - Účast na zajímavých technických projektech - Perspektivní zaměstnání v regionu - Nepeněžní benefity - Mobilní telefon. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na uvedený e-mail: kontakt

Společnost

SAITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 125, 411 55 Terezín (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SAITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému