Pracovník ochrany majetku a osob

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vojenský výzkumný ústav, s. p. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník ochrany majetku a osob.

nabízíme volné pracovní místo Pracovníka ochrany majetku a osob na terénním pracovišti u Vyškova - TP Kamenná chaloupka Vyškov. Nástup možný ihned. Práce v nepřetržitém provozu, dle plánu směn - 11,5hod. nebo 12hod. směny. Mzda od 11 500,- + zákonné příplatky (noční, svátek, so+ne) Požadujeme dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, podmínkou je vlastnit zbrojní průkaz (výhodou je vlastnit střelnou zbraň). Výhodou jsou zkušenosti s danou pozicí. pro více informací kontaktujte vedoucího daného odd. Ing. Musila tel. kontakt, kontakt

Společnost

Vojenský výzkumný ústav, s. p.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vojenský výzkumný ústav, s. p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vojenský výzkumný ústav, s. p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému