Pracovník/ce úklidu, myč/ka vozů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost InterAuto Doležal, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční mytí vozidel - pracovník/ce úklidu, myč/ka vozů.

Místo výkonu práce: Hornopolní 56, Moravská Ostrava Životopisy prosím zasílejte pouze e-mailem Úklid a mytí servisních, prodejních a kancelářských prostor, výloh, mytí vozidel servisu a nových vozidel, malování. Úprava okolí budovy (údržba trávní zeleně, odklizení sněhu) Požadujeme samostatnost, pečlivost, kladný vztah k práci, odpovědnost, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk.B výhodou

Společnost

InterAuto Doležal, a.s.

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3182, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti InterAuto Doležal, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost InterAuto Doležal, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému