Svářeč TIG - odměna 25.000 Kč za nástup - Brno-Drásov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a opraváři - svářeč tig - odměna 25.000 kč za nástup - brno-drásov.

Jsme tým výroby statorových a rotorových svazků v lisovně firmy Siemens Drásov. Pojďte k nám a staňte se expertem na svařování metodou TIG našeho týmu lisovny! !!! ZÍSKEJTE TAK ODMĚNU 25.000 KČ JEN ZA TO, ŽE K NÁM NASTOUPÍTE!!!! Tato odměna se vyplácí po úspěšném ukončení zkušební doby. Budete se věnovat především -svařování statorových a rotorových svazků metodou TIG -časem zaškolení i na jiné pracoviště střediska -další práci dle pokynů mistra Těšit se můžete zejména na -sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens -čisté a bezpečné pracoviště -zaměstnání ve firmě, která je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v ČR -příležitost pro rozšíření kvalifikace v oblasti svařování a získání certifikace EN Měl/a byste mít -praxi ve svařování minimálně dva roky -certifikace TIG ve svařování velkou výhodou -výuční list -časovou flexibilitu a ochotu pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu -ochotu učit se novým věcem a přijmout odpovědnost za výsledky své práce -zájem o stabilní zaměstnání Benefity -5 týdnů dovolené -flexibilní pracovní doba 7,5 hodiny denně + 30 minut na oběd -příspěvek na stravování a závodní jídelna -2000 Kč ročně na zdraví a volný čas (Cafeteria) -příspěvek na penzijní pojištění -akciový program pro zaměstnance -firemní rekreační středisko na Vysočině

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 500 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému