Specialisté - diagnostika, monitoring, inteligentní řízení budov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České vysoké učení technické v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - specialisté - diagnostika, monitoring, inteligentní řízení budov.

Hledáme nové kolegy (muže i ženy), kteří rozšíří oddělení diagnostiky, monitoringu a inteligentního řízení budov nově vybudovaného vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu Nabízíme práci v mladém, ambiciózním kolektivu při realizaci inovativních řešení a na výzkumných projektech. Naše práce nekončí pouze na papíře, ale převádíme poznatky a produkty do praxe. Získáte možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi nejen v oboru inteligentních budov. Témata, na která hledáme nové pracovníky: Návrh elektroniky, hardware/ software Návrh komplexních senzorových systémů, zakázkový návrh senzorů Návrh algoritmů, simulace, modelování (FEM simulace, Ansys, Labview, Solidworks, Matlab) Obnovitelné zdroje energie a jejich integrace do energetických systémů budov Programování a implementace řídících algoritmů pro PLC Projektové řízení Nabízíme: velmi dobré finanční ohodnocení s motivačním programem, s možností dalšího profesního vzdělávání a 30 dnů dovolené. Práce je vhodná i pro studenty VŠ v závěrečném ročníku, minimální výše úvazku je 0,6. Termín uzávěrky přihlášek : 15.červenec 2016 Strukturovaný životopis a motivační dopis, shrnující jakým způsobem využijete své schopnosti a zkušenosti, zašlete prosím na e-mailovou adresu : kontakt Do předmětu zprávy prosím napište "MaD"

Lokalita pracoviště

Třinecká 1024, 273 43 Buštěhrad, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České vysoké učení technické v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České vysoké učení technické v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému