ASP.NET vývojář - Junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elekt Labs s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - asp.net vývojář - junior.

Jsme stabilní rozvíjející se společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích a hledáme do svého týmu kolegu/yni na pozici ASP.NET vývojář - Junior. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru - znalost programování v ASP.NET - základní znalost programování v C# - znalost SQL - samostatnost, komunikativnost - anglický jazyk pasivně - zkušenosti s tvorbou webových stránek výhodou - znalost JavaScript výhodou Nabízíme: - zajímavou a kreativní práci na projektech pro nadnárodní společnosti - neformální a přátelské prostředí - pružnou pracovní dobu - motivující finanční ohodnocení

Společnost

Elekt Labs s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na návsi 117, 783 72 Velký Týnec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elekt Labs s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elekt Labs s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému