Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Samostatný projektant MaR / Elektro

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Nabídka pracovní pozice v nadnárodní a stabilní společnosti s velice dobrým finančním ohodnocením.

Samostatná nebo týmově koordinovaná činnost zahrnující především tvorbu technické dokumentace profese elektro nebo MaR v souladu s normami, zákaznickými standardy a správnou odbornou praxí v různých projektových stupních. Projekty jsou zaměřeny na automatizaci v průmyslových odvětvích, jako jsou Oil&Gas, chemie, petrochemie, elektroenergetika a dále také potravinářský průmysl či farmacie. Projektant se účastní technických jednání se zákazníkem, podílí se na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro kalkulace. Ve fázi realizace díla může zajišťovat autorský dozor v místě stavby. Místem výkonu práce je obvykle kancelář zaměstnavatele, podle potřeby potom u zákazníka či přímo na stavbě, jak v rámci ČR, tak v zahraničí.

 Náplň práce

·       Tvorba projektové dokumentace MaR a Elektro

·       Technická jednání se zákazníkem

·       Kompletační činnost

·       Autorský dozor, případně koordinace stavby

·       Příprava podkladů pro výběrová řízení

·       Samostatné řízení zakázek

Nabízíme:

·       Roční výkonové prémie

·       25 dní dovolené

·       Příspěvek zaměstnavatele na stravování

·       Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění

·       Notebook, případně mobilní telefon

·       Jazykové kurzy

·       Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy

·       Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

·       Pracoviště Praha, Brno, Lovosice, realizace projektů v rámci České Republiky a v zahraničí

Požadujeme:

·       SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku

·       Výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče

·       Znalost německého, anglického nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací

·       Celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky

·       Znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.

·       Znalost systému COMOS výhodou

·       Dobrý přehled v technických normách

·       100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat

·       Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně

·       Řidičský průkaz skupiny B

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj
Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

08 / 2016

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Jazykové kurzy
  • Profesní a karierní růst
  • Zázemí silné společnosti

Ostatní

  • Pravidelné firemní akce

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • • Znalost některého z CAE systémů nejlépe Eplan - expert
  • Dobrý přehled v technických normách - expert
  • • 100% zájem o obor ochotu dále se vzdělávat - expert

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Technika a elektrotechnika

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Němčina - základní porozumění
  • Ruština - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému