Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Simulace průmyslových robotů

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Hledáme nového spolupracovníka na zajímavou a velmi dobře finančně ohodnocenou pracovní pozici.

Pracovní náplň:

Samostatně vykonávaná činnost v oblasti simulace robotů. Především se jedná o zapracování robotického manipulátoru (robota) do technologického procesu v počítačovém rozhraní. Koncovým zákazníkem jsou evropské automobilky, ale i dodavatelé do automobilového průmyslu. Očekává se vysoká časová flexibilita a ochota cestovat. Projekty jsou realizovány v rámci mezinárodního týmu, některé projekty v zahraničí. Vedle simulačních dovedností se uplatňují znalosti technologického procesu, znalost konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu, orientace v projektové dokumentaci. Vhodné pro analyticky a logicky uvažující kandidáty.

 ·       Off-line programování robotů

·       Zpracování návrhu výrobní linky

·       Pre-engineering

·       Simulace

·       Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby

·       Návrh a implementace technického řešení

·       Online podpora při výstavbě linky • Jednání se zákazníky, subdodavateli

 Nabízíme:

 ·       Roční výkonové prémie

·       25 dní dovolené

·       Příspěvek zaměstnavatele na stravování

·       Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění

·       Notebook, případně mobilní telefon

·       Jazykové kurzy

·       Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy

·       Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

·       Pracoviště Mladá Boleslav

 Požadujeme:

 ·       Logické a analytické uvažování

·       Technické vzdělání se zaměřením na strojírenství, robotiku

·       Znalost německého nebo anglického jazyka na technické úrovni

·       Zkušenosti simulacemi v automobilovém průmyslu výhodou stejně jako znalosti programování robotů offline / online, znalosti konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu

·       Znalosti softwaru Process Simulate / Designer, Robcad, Delmia a obecně CAD výhodou

·       100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat

·       Komunikativnost, časová flexibilita, ochota cestovat

·       Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně

Ideální uchazeč musí být strojař školou, ideální praxe v programování robotů (offline stačí), analytická osobnost. Jedná se o specifickou pozici na pomezí Robotika a Konstruktéra.

U zajímavých uchazečů nabízíme zaškolení.

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Středočeský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Programátor, Technolog, Technik

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Jazykové kurzy
  • Profesní růst a budování kariéry

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • technické výkresy - pokročilý
  • • Znalosti softwaru Process Simulate / Designer R - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Strojírenství

Jazyky

  • Angličtina - mírně pokročilý

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému