Prodavač/ka maso,uzeniny (Mariánské Lázně)

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 12 500 - 14 000 Kč / Měsíc

Máme dveře otevřené pro každého, kdo věří v zákaznický servis (bez ohledu na vzdělání nebo kvalifikaci).

Pracovní náplň:
- obsluha zákazníků za pultem
- doplňování zboží do vitrín
- práce s pokladnou

Co od vás očekáváme:

- vstřícné jednání se zákazníky
- samostatnost, spolehlivost
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

Co vám nabízíme:

- pracovní smlouvu a jistotu pracovního místa
- finanční ohodnocení až 14 000,-
- možnost profesního růstu
- ostatní benefity (penzijní připojištění, lázně)
- nevyučené zaučíme

Společnost

ZIMBO CZECHIA s.r.o.

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Karlovarský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZIMBO CZECHIA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZIMBO CZECHIA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému