Pomocný kuchař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JOMAVI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - pomocný kuchař.

Místo výkonu práce: Dlouhá č.p. 727/39, Staré Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Jo Martina, tel.: kontakt, pondělí - pátek, 14:00 - 16:00, e-mail: kontakt Jedná se o specializovanou kuchyň - sushi bar, japonská a korejská restaurace. Požadujeme výpis z rejstříku trestů a zdravotní průkaz pracovníka v potravinář.

Společnost

JOMAVI s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dlouhá 727, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOMAVI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOMAVI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému