Vedoucí výrobního týmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANTOLIN LIBAN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - vedoucí výrobního týmu.

Náplň práce: • Řídí tým operátorů výroby a seřizovače • Zodpovídá za výrobu dle odvolávek a požadavků zákazníka • Spolupracuje s Mistrem na vytváření podkladů pro denní reporting • Zodpovídá za dodržování zásad Samostatné preventivní a prediktivní údržby • Zodpovídá za dodržení pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu i čase • Organizuje a vede týmové schůzky • Ve spolupráci s kontrolorem výrobní kvality uvolňuje výrobu • Reportuje na operativních poradách • Vede a denně uzavírá docházku svých přímých podřízených, v případě že není přístup k elektronické docházce, zpracovává informace o přítomnosti podřízených Mistrovi nebo je vizualizuje přímo na pracovišti • Zodpovídá za neustálé odborné zvyšování kvalifikace, podílí se na odborném přezkušování podřízených • Zodpovídá za průběh adaptační fáze a plánu zaškolení podřízených • Spolupracuje s Mistrem při koordinaci rozdělení zaměstnanců na pracovištích (včetně externích pracovníků), kontroluje jejich činnost (vede docházku externím pracovníkům) Nabízíme: • Zajímavé finanční ohodnocení • 5 týdnů dovolené, 13. plat a další benefity vázané na plnění ekonomických ukazatelů • Stravenky, masáženky, příspěvky za dárcovství krve a kostní dřeně • Příjemné pracovní prostředí nového závodu, lokalita

Společnost

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rychnov nad Kněžnou 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANTOLIN LIBAN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANTOLIN LIBAN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému