Obsluha čerpací stanice LPG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIYOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - obsluha čerpací stanice lpg.

Přijmeme pro obsluhu čerpací stanice LPG uchazeče technického typu, pouze pro osoby se zdravotním omezením OZP, na HPP úvazek 4-6 hod. denně. POŽADUJEME : praxe v obchodě výhodou, ochota pracovat dle potřeb a požadavků zaměstnavatele, schopnost komunikace se zákazníky a znalost práce s penězi. NABÍZÍME : možnost zaškolení a práce ve stabilní firmě v mladém kolektivu.

Společnost

LIYOS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rudoltice 302, 561 25 Rudoltice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 65 - 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIYOS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIYOS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému