Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost McDonald`s ČR spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení.

Místo výkonu práce: Plzeňská 232/4, 15000 Praha 5 Kontaktní osoba: Šafář Milan, tel.: kontakt, po - pá 10:00 - 18:00 hod, e-mail: kontakt Příprava pokrmů, obsluha zákazníků, úklid restaurace Sleva na zaměstnaneckou stravu, příspěvek na údržbu služebního oděvu, možnost flexibilního plánování směn, příplatky za práci v noci 20%, příplatky za práci o víkendu 10%, příplatky za práci ve státem uznané svátky 100%, Benefit kartu - možnost čerpání slevy u jiných obchodních partnerů, možnost kariérního růstu.

Lokalita pracoviště

Plzeňská 232, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McDonald`s ČR spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McDonald`s ČR spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému