Information Risk and Security Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost D-ploy (Czech Republic) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - information risk and security manager.

Místo výkonu práce: Hvězdova 1716/2b, Nusle, Praha 4 Kontakt: Vlčko Peter, e-mail: kontakt Pracovní náplň: - Zodpovědnost za navázání spolupráce mezi členy projektového týmu, kteří jsou zapojeni do funkcí vnitřní bezpečnosti informací - Dodržování procesu mezi mezinárodními standardy a doporučeními pro bezpečnostní opatření - Aktivity v obou vývoje softwaru, síťování, systémového inženýrství nebo systémové podávání (např administraci operačního systému, správa databází, administrace hostitele, správu SAP) - Zodpovědnost ohlásit rizika projektů a problémů včetně případných omezených zdrojů od určeného manažera a projektového týmu - Autorství následujících typů dokumentů a zajištění obsahově sbližování s zúčastněnými stranami projektu: - Bezpečnostní požadavky - Informace o bezpečnostní riziko Posouzení - akčních plánů / kontrol Implementační - Auditní zprávy Požadavky na zaměstnance: - Bc. vzdělání v oboru informatiky - Zkušenosti s "Root Cause Analysis", "Forensic Investigation" a "Vulnerability Assessment" - Technické zkušenosti / certifikace v oblasti A+, Security+, GSEC, GWAPT, GCFE a práce v rozhraní operačních systémú Windows, MAC OS X, Linux - Nutná certifikace CompTIA A+ Certified a CompTIA Security+ Certified - Zkušenosti s bezpečností sítě se zaměřením na EU/APAC - Zkušenosti s aplikacemi v oblasti síťové bezpečnosti napr. Nessus, Rapid7 AppSpider, Burp - Plynulá angličtina je vyžadována Nabízíme: stravenky, 25 dnu dovolené v kalendářním roce

Společnost

D-ploy (Czech Republic) s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hvězdova 1716, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti D-ploy (Czech Republic) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost D-ploy (Czech Republic) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému