SMĚNOVÁ KONTROLA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LUKOV Plast spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - směnová kontrola.

Co Vás u nás čeká? - Kontrola kvality výrobků vyráběných v průběhu směny - Provádění předepsaného měření, kontroly a zkoušky - Kontrola celkové práce operátorů výroby - Zpracování a vyplnění kontrolní dokumentace - Samostatné rozhodování o kvalitě ve výrobě Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít? - SOU / SŠ - Základy práce na PC (Excel, Word, Outlook) - Ochota pracovat na směny (třísměnný provoz) - Samostatnost, pečlivost, schopnost přijmout zodpovědnost Co můžeme nabídnout? - Samostatnou pracovní pozici v rámci rozvíjející se české rodinné společnosti - Možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj - Čisté a moderní pracovní prostředí - Odpovídající finanční ohodnocení + osobní bonusy - Příspěvek na stravování v prostorách nové závodní jídelny - Příspěvek na dopravu - Místo pracoviště: Český Dub (20 minut směr Liberec, Jablonec nad Nisou, Mnichovo Hradiště) - Nástup co nejdříve, dle dohody Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Budeme se těšit na případné osobní setkání.

Společnost

LUKOV Plast spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Zámecká 191, 463 43 Český Dub (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 115 - 135 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LUKOV Plast spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LUKOV Plast spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému