Učitel/ka 1. stupně ZŠ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitel/ka 1. stupně zš.

UČITEL/KA 1. stupně ZŠ Požadujeme: VŠ vzdělání s aprobací pro 1.-5. ročník ZŠ Náplň práce: Vyučování výchovně zaměřených předmětů v 1. ročníku ZŠ, výuka AJ ve 3.-5.ročníku ZŠ První kontakt: telefonicky kontakt, kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Leskovec 93, 756 11 Valašská Polanka, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 918 - 16 764 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému