Zástupce vedoucího prodejny PLANEO Elektro Olomouc

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FAST ČR, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - zástupce vedoucího prodejny planeo elektro olomouc.

Pracoviště: Kafkova č.p. 493/9, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Popis práce: - aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně - nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům - provozní činnosti na prodejně - zastupování vedoucího v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny - vedení a motivace zaměstnanců, plánování docházky - řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží - obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem - práce s vnitropodnikovými informačními systémy - aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě Požadujeme: - zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 1 rok, v oboru elektro výhodou - zkušenosti s vedením kolektivu - min. středoškolské vzdělání - znalost práce na PC (MS Office, internet atd., SAP výhodou) - prozákaznický přístup, orientace na výsledky - výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti - pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému - časová flexibilita - trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost Nabízíme: - práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti (více na kontakt a kontakt ) - směnnost krátký-dlouhý týden - propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání - reálnou možnost kariérního a profesního růstu - motivační výdělek dle vlastních schopností - neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv - atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky - zvýhodněné úvěry pro zaměstnance - dodavatelské soutěže - firemní oblečení Zaměstnanecké výhody: školící systém, zaměstnanecké slevy, profesní růst. Své životopisy zasílejte POUZE na emailovou adresu: kontakt, DO PŘEDMĚTU UVEĎTE NÁZEV POZICE.

Společnost

FAST ČR, a.s.

Lokalita pracoviště

Kafkova 493, 783 01 Olomouc 18, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FAST ČR, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FAST ČR, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému