Administrativní pracovník/ce staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Casta a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce staveb.

Místo výkonu práce: Praha, popř. celá ČR Kontaktní osoba: Miličková, e-mail: kontakt Požadujeme vzdělání v oblasti administrativa, orientace ve stavebnictví výhodou, AJ nebo NJ výhodou. Podmínkou MS OFFICE (Word,Excel,Outlook), řidičský průkaz sk. B. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se. Pracovní cesty dle staveb v rámci celé ČR. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. příspěvek na stravování, na životní pojištěn

Společnost

Casta a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Casta a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Casta a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému