Asistent/ka nákupčího

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zdeněk Škarka hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka nákupčího.

Místo výkonu práce: ul. Březová, 71700 Ostrava-Bartovice Váš životopis nám prosím zašlete na kontakt Rodinná firma s dlouholetou tradicí přijme na HPP kolegu/kolegyni na pozici "ASISTENT NÁKUPČÍHO" pro internetových obchod kontakt. Požadujeme: -min. SŠ vzdělání, VŠ -AJ, ideálně i polský jazyk, na velmi dobré úrovni -vynikající práce na PC, internet, Excel, World -logické a matematické myšlení -efektivní nákup zboží a organizace dopravy -pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, samostatnost -schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení (sezónní nápor) Náplň práce: -zodpovědnost za objednávání zboží, kontrola faktur -řešení případných problémů spojených s objednávkou -zajištění dopravy, logistika -komunikace s dodavateli, hlídání termínů -spolupráce s ostatními kolegy -vyhledávání nových dodavatelů PP na dobu určitou. Nástup možný ihned.

Společnost

Zdeněk Škarka

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdeněk Škarka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdeněk Škarka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému