Stavbyvedoucí / zahradní architekt - realizace zahrad

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FLORSTYL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradní a krajinní architekti - stavbyvedoucí / zahradní architekt - realizace zahrad.

Vaším hlavním úkolem bude koordinace a kontrola kvality prováděných prací při realizaci našich projektů v oblasti zahrad a veřejné zeleně. Vaší denní náplní bude komunikace se zákazníky, subdodavateli a zaměstnanci. U uchazeče předpokládáme dobré organizační schopnosti, praktické dovednosti a znalost rostlinného materiálu, technologických postupů sadových nebo lesnických úprav, orientaci v projektové dokumentaci. Požadujeme ŘP sk. B, organizační schopnosti, odolnost zvládat stres a nával práce. Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, flexibilní rozvržení pracovní doby, ubytování nebo příspěvek na ubytování, školení a kurzy, vlastní organizace náplně práce, bonusy/prémie, firemní akce. První kontakt možný POUZE mailem.

Společnost

FLORSTYL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olomouc, Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradní architekt v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradní a krajinní architekti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FLORSTYL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FLORSTYL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému