Prázdninová brigáda

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 73 - 80 Kč / Hodina

Je ti 18 let a rád by sis vydělal přes léto kolem 15 000,-kč v čistém ? Chceš brigádu na dva a více měsíců i třeba s kamarádem či kamarádkou? Pak je tohle právě pro TEBE.

Je ti 18 let a rád by sis vydělal přes léto kolem 15 000,-kč v čistém ? Chceš brigádu na dva a více měsíců i třeba s kamarádem či kamarádkou? Pak je tohle právě pro TEBE. • Náplň práce? Jednoduchá montáž výrobků ve stoje ve výrobní hale (zaučení zdarma) • Pro koho? muže i ženy (podmínkou je PLNOLETOST)! • Na jak dlouho? minimálně na 2 měsíce. Maximálně – neomezeně • Kde? Pardubice – Staré Čivice • Peníze? 75- 80,-kč na hodinu v ČISTÉM! + 3000,-kč příspěvek na dopravu a bydlení (měsíčně) • Směny? 8 hodinové i 12-ti hodinové (denní, noční) Pošli nám svůj životopis a domluv si pohovor v Pardubické kanceláři na telefonu

Společnost

Jobs 4 Joy SE

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Pardubický kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Montážní dělník v oboru Výroba

Mzdové podmínky

Základní mzda: 73 - 80 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jobs 4 Joy SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jobs 4 Joy SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému