Společnost APTO a. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Project manager / elektrotechnik. APTO a.s. je česká společnost zabývající se od roku 2004 návrhem a výrobou LED interiérových i exteriérových svítidel a světelných zdrojů určených pro veřejný i soukromý sektor, založených na LED technologii.

Project manager / elektrotechnik

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Společnost APTO a. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Project manager/elektrotechnik.

APTO a.s. je česká společnost zabývající se od roku 2004 návrhem a výrobou LED interiérových i exteriérových svítidel a světelných zdrojů určených pro veřejný i soukromý sektor, založených na LED technologii.

Vaším úkolem bude:

  • projektová příprava, vlastní instalace a kontrola světelných instalací v ČR a SR.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • znalost práce v AutoCad
  • znalost DIALux, RELUX, apod. výhodou
  • zkušenost s přípravou projektu a vlastní koordinací realizačních činností (elektro + montáž)
  • vyhláška č. 50/1978 Sb.; autorizace dle zák. 360/92Sb výhodou
  • znalost problematiky elektroinstalace světelných soustav
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • komunikativnost, samostatnost, rozhodnost
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici
  • ochota cestovat

Projekční část:

  • návrh blokových schémat
  • tvorba technických zpráv z existujících instalací
  • návrhy světelně technických řešení
  • návrhy optimalizací světelných soustav

Práce v terénu:

  • kontrola a dohled nad správnou realizací instalačních prací
  • komunikace s klientem a realizátorem stavby
  • koordinace jednotlivých subdodávek
  • schopnost pohotového řešení nestandardních situací
  • inspekční cesty před realizací a během ní
  • spolupráce s projektantem
  • technická podpora zákazníků a obchodníků

Projekt management:

  • plánování a koordinace činností s ostatními profesemi
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • koordinace servisních zásahů
  • zodpovědnost za dodržování vysoké kvality služeb

Nabízíme:

  • zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavou práci v perspektivním kompaktním týmu
  • motivační finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned

Společnost

Apto a.s.

Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Švabinského 922/70, 14900 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Elektrotechnický sektor
Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Apto a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Apto a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému