pracovní terapeut - mistr v chráněné dílně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROUTEK, občanské sdružení hledá vhodného kandidáta na pozici Ergoterapeuti bez specializace - pracovní terapeut - mistr v chráněné dílně.

Požadavky na pozici: - velká časová flexibilita - možný záskok při nemoci, dovolené - dobré organizační schopnosti - manuální zručnost - práce s křovinořezem, pásovou pilou, motorovou pilou, elektrickou bruskou - fyzická zdatnost - řidičský průkaz B, schopnost jezdit se zapojenou károu - zkušenosti s prací s lidmi s postižením výhodou Náplň práce: - motivace a všestranná podpora zaměstnanců s postižením v pracovních dovednostech a návycích - výjezdy z dílny na objednané zakázky (sekání zeleně, úklid prostor) - kompletace výrobků - tvorba dřevěných výrobků - práce na zahradě a statku Nabízíme: - dohodu o provedení práce - práce v malém přátelském kolektivu - náročnou smysluplnou práci - nástup: ihned Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na adresu: kontakt

Společnost

PROUTEK, občanské sdružení

Lokalita pracoviště

Pluhův Žďár 3, 378 21 Kardašova Řečice (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROUTEK, občanské sdružení výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROUTEK, občanské sdružení o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému