TECHNICKÝ KONTROLOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BELIS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - technický kontrolor.

Pro zabezpečení rozšiřující se výroby hledáme kolegy / kolegyně na pracovní pozici Kvalitáře Vaší hlavní činností bude mezioperační kontrola, vstupní- výstupní, uvolňování prvního a posledního kusu, budete řešit zákaznické i dodavatelské reklamace v oblasti automotive. Ve spolupráci s technology budete zpracovávat třídící instrukce a naučíte se ke své práci využívat náš informační systém. Jaké znalosti byste měli mít ? pokud máte střední školu (nejlépe strojařskou) a dovedete se orientovat ve výkresové dokumentaci, je to výborné. Jestli ještě k tomu máte v kvalitě pracovní zkušenosti, pak jste tím, koho hledáme. Výhodou bude, pokud umíte měřit a programovat v 3D a znáte statistické metody CP.CPdK, SPC. Proč pracovat v BELIS a.s.? Chcete se v oboru vzdělávat? Rádi vám další vzdělávání umožníme. Práce na směny je náročná. Proto je u nás poskytován i příplatek za odpolední směnu. Máte dobré nápady? Za každý dobrý nápad máme připravenou odměnu. U obědů z více než poloviny uhradíme jeho cenu. Co vám ještě můžeme nabídnout: * Mobilní telefon i pro soukromé použití. * 5 týdnů dovolené * Prémie a odměny za dosažené výsledky * Při splnění podmínek příspěvek na životní pojištění * Mzdu odpovídající vašim zkušenostem. Těšíme se na váš životopis na adresu : e-mail : kontakt telefon :

Společnost

BELIS a.s.

Lokalita pracoviště

Rudolfovská tř. 476, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kvalitář výroby v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BELIS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BELIS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému