MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - LISAŘ/KA - Česká Třebová

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Trenkwalder a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha kovacích lisů a bucharů - montážní pracovník/pracovnice - lisař/ka - česká třebová.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Trenkwalder a.s., Česká Třebová, Bezděkov č.p. 514 560 02 Česká Třebová 2 4 SMĚNY / NEPŘETRŽITÝ PROVOZ Pracovní náplň: - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - Montážní práce na lince - Práce u lisu a ořezávání - Kontrola a balení výlisků Kvalifikační a další předpoklady: - ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání - Manuálně zručný člověk s pozitivním postojem k práci - Praxe ve výrobě či podobném oboru - VÝHODOU - Ochota pracovat v nepřetržitém provozu - Flexibilita, zodpovědnost - Možnost i absolvent ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - Práce v úspěšné a stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - Příspěvek na obědy - Svoz zaměstnanců mezi provozy - Možnost kariérního růstu - Dobrý kolektiv V případě zájmu kontaktujte paní Kozárovou telefonicky na čísle + kontakt484 nebo na e-mail kontakt, případně osobně na adresu (Místo setkání - Trenkwalder, a.s.Šimkova 1224, 500 03 Hradec Králové, datum a hodina budou upřesněny telefonicky)

Společnost

Trenkwalder a.s.

Lokalita pracoviště

Bezděkov 514, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha kovacích lisů a bucharů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Trenkwalder a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Trenkwalder a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému