Pracovník pro ostrahu majetku a osob

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost High Security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - pracovník pro ostrahu majetku a osob.

Místo výkonu práce:Pod Továrnou č.p. 92 331 51 Kaznějov Kontakt: Rypová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, Požadujeme: - základní vzdělání - výpis z rejstříku trestů - odpovídající zdravotní stav - slučné vystupování - spolehlivost Nabízíme: - dlouhodobou perspektivu - dobré mzdové ohodnocení dle výsledků

Společnost

High Security s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Továrnou 92, 331 51 Kaznějov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti High Security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost High Security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému