samostatný/ná odborný/ná referent/ka stavebního řízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská část Praha 11 hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení - samostatný/ná odborný/ná referent/ka stavebního řízení.

Podmínkou je podání přihlášky a účast na výběrovém řízení, přihlášky zasílejte do 18.7.2016,podrobné info.na stránkách městské části Praha 11,místo výkonu práce: Městská část Praha 11 Ocelíkova 672/1, Háje Kontakt: Pristašová Olga, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Prac. místa úředníků jsou obsazována v souladu se zák.312/2002 Sb., o úřednících územních samospráv. celků,tedy formou výběrových řízení. Ve vyhlášeném VŘ jsou uvedeny zákonem stanovené náležitost - přihláška do VŘ a další taxativně stanovené doklady, které jsou potřeba doložit k přihlášce do VŘ. Zároveň jsou v textu VŘ stanoveny zákonné požadavky na uchazeče a požadavky na vzdělání,požadované znalosti, další dovednosti, schopnosti, nedílnou součástí je i stanovená lhůta pro podání přihášky společně s doklady, způsob a místo jejího podání. První kontakt se zájemcem o volné pracovní místo je zpravidla až po předložení přihlášky do VŘ společně s doklady. O pozvání konkrétních uchazečů k pohovoru rozhoduje nejméně tříčlenná výběrová komise (VK). O průběhu VŘ vyhotoví VK zprávu s návrhem na přijetí konkrétního uchazeče (nebo bez výběru, apod.) pro tajemníka úřadu, který svým rozhodnutím zpravidla potvrzuje návrh VK, až poté personální odd. jedná s uchazečem o přijetí do pracovního poměru. 25 dnů dovolené, stravenky,příspěvek na ošatné, zdravotní volno, možnost získání bytu ve veřejném zájmu na dobu určitou, po uplynutí sjednané zkušební doby je zpravidla součástí platu i osobní ohodnocení zaměstnance

Společnost

Městská část Praha 11

Lokalita pracoviště

Ocelíkova 672, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 440 - 24 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská část Praha 11 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská část Praha 11 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému