Mechanici v nákladní dopravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DORYS CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů - mechanici v nákladní dopravě.

Pozice: Mechanici v nákladní dopravě Požadavky: praxe v oboru (základní), řidičský průkaz sk. C, E vítán, samostatnost, zodpovědný přístup Náplň práce: oprava nákladních vozidel, manipulace s vozidly, zajištění oprav, mimo republiky (výjezdy v opravám) Zaměstnanecké výhody? Příspěvek na pojištění, stravenky Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Telefonicky kontaktujte od 8 - 16 hod. Místo výkonu práce: Brod č.p. 47, 261 01 Příbram 1

Společnost

DORYS CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příbram 47, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DORYS CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DORYS CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému