Operátor - administrativní podpora

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dokonalá Firma s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - operátor - administrativní podpora.

Místo výkonu práce: U Pekařky 314/1, Praha 8 tel.: kontakt, e-mail: kontakt - aktivní telefonování potencionálním klientům společnosti - organizace a domlouvání schůzek obchodním zástupcům společnosti - práce na PC - komunikace se zákazníky a návazné činnosti - odpovědnost za plnění plánu Výhody: pružná pracovní doba, vstřícný přístup, výplata formou dobírky 2x měsíčně

Společnost

Dokonalá Firma s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Pekařky 314, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dokonalá Firma s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dokonalá Firma s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému