Pečovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŽIVOT 90 hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pečovatel/ka.

Místo výkonu práce: Karoliny Světlé č.p. 286/18, Staré Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Sobotová Tereza, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Možný i zkrácený úvazek. Požadujeme: - kvalifikační kkurz pracovníka v sociálních službách - časovou flexibilitu - vstřícnost vůči klientům i kolegům - spolehlivost a důveryhodnost - bezúhonnost, trpělivost - přiměřenou fyzickou zdatnost - praxi a zkušenost v práci s lidmi Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, 5 týdnů dovolené

Společnost

ŽIVOT 90

Lokalita pracoviště

Karoliny Světlé 286, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŽIVOT 90 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŽIVOT 90 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému