POMOCNÝ/Á DĚLNÍK/CE - Velké Meziříčí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GALL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - pomocný/á dělník/ce - velké meziříčí.

*Práce pomocného dělníka v zinkovně vhodná spíše pro muže /fyzicky náročné/. Nabízíme: - Mzda po zapracování - 4 - 12 měsíců 85,- Kč - 88,- Kč/h + prémie. - 5 týdnů dovolené; - zajištění bezplatného ubytování. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volejte na tel. číslo: kontaktnebo kontaktpouze v době mezi 8,00 a 16,00 hod..

Společnost

GALL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 2052, 594 01 Velké Meziříčí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GALL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GALL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému