Skladník v prodejně stavebnin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GENERAL PROVIDER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - skladník v prodejně stavebnin.

Místo výkonu: Praha 6 Kontakt: Bečvářová Eva Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Pro našeho významného klienta v Praze 6 - Řepích, v dosahu MHD, hledáme zaměstnance. Požadujeme alespoň výuční list, certifikát strážného (možnost získání u nás), zdravotní prohlídku, výpis z RT, slušné vystupování, 12 hodinové směny. Mzda 70 Kč/hod. Nástup možný ihned.

Společnost

GENERAL PROVIDER s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Prioru 884, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GENERAL PROVIDER s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GENERAL PROVIDER s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému